فروش سنگ فیروزه
خانه / زبرجد اصل / مرکز خرید و فروش سنگ زبرجد اصل

مرکز خرید و فروش سنگ زبرجد اصل

سنگ زبرجد اصل از چه رنگی برخودار است؟ آیا در ایران نیز معدن وجود دارد که از آن سنگ زبرجد استخراج شود؟ آیا مرکز خرید و فروش این نگین را در کشور می شناسید؟
قطعا دوستاران سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی اسم سنگ زبرجد را شنیده اند و بر طبق تجربه این دسته از افراد تمایل بسیاری را از خود نشان داده اند برای اینکه از این نگین در زیورآلات خود استفاده نمایند. حال می خواهیم به پاسخ پرسشهایی که در ابتدای این مطلب مطرح شده است بپردازیم.

رنگ سنگ زبرجد

رنگ زبرجد غالبا سبز می باشد که اگر به ترکیباتی عناصری که باعث شده سنگ زبرجد تشکیل شود دقت نمایید میبیندی که عنصر آهن نیز در این ترکیبات وجود دارد و علت اصلی رنگ سبز این نگین همین عنصر آهن می باشد که حال بنا به مقدار این عنصر در ترکیبات نگین طیف رنگی سبز، سبز مایل به قهوه ای و مایل به زرد را نیز بوجود می آورد.

معادن سنگ زبرجد در ایران و جهان

در ایران معدنی وجود ندارد که سنگ زبرجد از آن استخراج شود اما در جهان معادن بزرگی سنگ زبرجد وجود دارد که به معادن کشورهای میانمار، روسیه، برزیل، استرالیا، مکزیک و … به عنوان مهمترین آنها می توان اشاره نمود.

مرکز خرید و فروش سنگ زبرجد در کشور

فروشگاه های بسیاری در سطح کشور وجود دارد که به خرید فروش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی از جمله توپاز، زبرجد، فیروزه و … پراخته اند اما در اینجا می خواهیم مجموعه ای را به شما معرفی نماییم به نام مجموعه تجاری یکتا گوهر که سالهاست در این زمینه یعنی عرضه سنگهای ارزشمند در کشور به صورت تخصصی فعالیت می کند و مدتهاست که کاسبان و صاحبان فروشگاه های سنگ های قیمتی و نمیه قیمتی را با کیفیت ها و قیمت های متنوع تامین می نماید.
از این رو شما مشتری عزیز می توانید در صورت نیاز به سنگ زبرجد با این مجموعه تجاری ارتباط گرفته، و در هر تعداد که می خواهید تهیه کنید.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده زبرجد اصل

قیمت عمده زبرجد اصل در بازار ایران

سنگ زبرجد اصل سنگی که در بازار بیشتر به رنگ سبز رنگ دیده می شود.تاجران …

دیدگاهتان را بنویسید