فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / مرکز خرید فیروزه مشهد

مرکز خرید فیروزه مشهد

استان خراسان و شهر مشهد با دارا بودن معادن فیروزه به یکی از منابع اصلی استخراج فیروزه تبدیل شده اند و مرغوب ترین سنگ های فیروزه از این شهرها به دست می آید و به جهان و جهانیان ارائه می شود. برای آشنایی با مرکز خرید فیروزه در شهر مشهد با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.
سنگ فیروزه یکی از سنگ هایی است که در سراسر جهان به سنگ صلح و آرامش معروف است و به دلیل خاصیت های بسیار و همچین قدرت هایی نهفته از دل طبیعت که درون خود دارد می تواند قدرت عشق و دوستی را در انسان ها بسیار زیاد نماید و به قلب و دل آن ها آرامش را هدیه دهد.

مرکز خرید فیروزه

مرکز خرید فیروزه مشهد و بهره گیری از خاصیت دارویی آن

گوهر شناسانی که سال هاست در امر فیروزه متبحر هستند اعتقاد دارند که در درون این سنگ نیروهای بسیاری نهفته است که تمام این نیروها برگرفته از نیروهای درونی زمین است و اگر شخصی انگشتر یا زیور آلاتی که از سنگ فیروزه برای ساخت آن به کار رفته است به همراه خود داشته باشد، آرام آرام نیروهای درونی او بیدار می شوند و شخص می تواند قدرت و اعتماد به نفس خود را پیدا کند و با بیداری نیروهای درون و ممزوج شدن آن با نیروهای نهفته در دل فیروزه استوارتر به حرکت خود ادامه دهند.

مرکز خرید فیروزه

برای خرید فیروزه مشهد با ما تماس بگیرید

نکته ی بسیار جالبی که در مورد سنگ فیروزه وجود دارد این است که اگر آن را خریداری نموده و برای مدت زمانی استفاده کنید اگر متوجه شدید که رنگ آن در حال کمرنگ شدن است، یا احساس کردید که به آرامی در حال خرد شدن است، بدانید که آن سنگ نیرو و توان خود را از دست داده است و راه حل این است که آن را در دل خاک خشک قرار دهید تا مدت زمانی استراحت کرده و دوباره توان و نیروی خود را به دست آورد.
مواد تشکیل دهنده ی سنگ فیروزه

  • آلومینیوم
  • مس
  • منگنز
  • اکسید آهن
  • آب

مرکز خرید فیروزه

فیروزه مشهد شهرت جهانی دارد

به علت این که یکی از بزرگ ترین معادن فیروزه در استان خراسان قرار گرفته است، فیروزه های استخراج شده از این معدن شهرت جهانی دارد و هنگامی که آن ها را تراش داده و مورد استفاده قرار می دهند به نام فیروزه ی خراسان از آن یاد می شود. فیروزه ی خراسانی یکی از زیباترین نوع فیروزه در سراسر جهان است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

انگشتر فیروزه اصل نیشابور

قیمت انگشتر فیروزه اصل نیشابور

آیا اطلاع دارید که ارزان ترین قیمت برای انگشتر فیروزه اصل نیشابور از طرف کدام …

دیدگاهتان را بنویسید