فروش سنگ فیروزه
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت یک قیراط زبرجد اصل

قیمت یک قیراط زبرجد اصل

قیکت یک قیراط سنگ زبرجد اصل بر اساس یک سری پارامترها مانند میزان شفافیت و رنگ و ابعاد و اندازه و میزان خرید شما مشخص می گردد که برای مطلع شدن از قیمت همین حالا با ما تماس بگیرید.
یکی از پارامترهای مهم بر روی قیمت گذاری سنگ زبرجد میزان خرید شما می باشد بدین معنی که قیمت این نگین در خرید عمده و جزیی متفاوت است که این امری بدهی است. یکی از عواملی که باعث می شود از قمیت نگین زبرجد کاسته شود تراک خوردن آن می باشد که این امر به علت قرار گرفتن نگین زبرجد در مقابل ضربات دید صورت می پذیرد.

نحوه مراقبت و بهبود سنگ زبرجد

همان طور که در پارگراف قبلی گفته شد اگر نگین زبرجد خود را در مقابل فشارهای قوی و ضربات محکم قرار دهید امکان دارد آن نگین تراک بخورد و خرد شود پس مراقب زبرجد خود باشید از جمله عوامل یگری که بسیار گفته شده نگین زبرجد خود را از آن دور بدارید تماس داشتن با مواد اسیدی می باشد چرا که این مواد باعث از بین رفتن نگین زبرجد شما می شود.
جالب است بدانید که بسیار توصیه شده زبرجد خود را در مقابل نور خورشید قرار دهید چرا که این امر باعث بهبود کیفیت سنگ می شود اما این روش لزوما باعث بهتر شدن کیفیت زبرجد مورد نظر نمی شود در بعضی سنگ های زبرجد جواب می دهد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فیروزه اصل ایرانی

خرید عمده فیروزه نیشابوری با قیمت های شگفت انگیز

سنگ های حیات بخش فیروزه قلب تپنده ی بازار های نیشابور است. این سنگ های …

دیدگاهتان را بنویسید