فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه خاکه / قیمت عمده فیروزه خاکه نیشابور

قیمت عمده فیروزه خاکه نیشابور

عمده فیروزه خاکه نیشابور را هم بصورت فروش تکی و عمده به سایر کشور ها صادر می شود و افراد زیادی طرفدار این مدل فیروزه می باشند که برای اطلاع از قیمت عمده فیروزه خاکه نیشابور می توانید به سایت های معتبر مراجعه نمایید.
فیروزه، سنگی بسیار ارزشمند و زیبا که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده از گذشته های بسیار دور در بین ایرانیان رایج بوده و استفاده های زیادی از آن می شود.
این سنگ از انواع سنگ آذرین بوده و در مناطق آتشفشانی یافت می شود که هرچه معادن آن از عمق کمتر استخراج شود فیروزه مرغوب تر خواهد بود.
در ابتدا به دلیل رنگ فیروزه ای و آبی که این سنگ داشت این نام را بر آن نهادند اما نباید اشتباه برداشت شود که تنها به این رنگ دیده می شود بلکه طیف رنگ گسترده ای از آن وجود دارد.

عمده فیروزه خاکه نیشابور

استخراج فیروزه از معادن

در کشور های مختلفی می توان معادن فیروزه را پیدا کرد که از آن ها انواع مختلفی از فیروزه را استخراج می کنند.
فیروزه هر معدن با معدن دیگر متفاوت بوده و از نظر ارزشی نیز از یکدیگر متمایز و دارای رنگ های خاصی هستند.
صادرات فیروزه به سایر کشور ها به دلیل کمیاب بودن و منحصر بفرد بودن آن رواج زیادی دارد و افراد زیادی خواهان این نوع کانی هستند.
در کشور های آمریکا، ایران، تبت و مصر به وفور می توان این معادن را مشاهده کرد که امروزه به دلیل استخراج بیش از حد از هر کدام، با کمبود مخازن روبرو شده ایم.
می توان از فیروزه برای موارد زیر استفاده نمود

  • ساخت جواهرات زیبا
  • امور تزئینی
  • ساخت ظروف درباری
  • ساخت تابلو های دیواری

استفاده از سنگ های فیروزه به هر صورتی فواید زیادی برای سلامت بدن و تقویت دستگاه های مختلف آن و همچنین افزایش اعتماد به نفس و آرامش فرد می شود.

عمده فیروزه خاکه نیشابور

فروش انواع فیروزه

فیروزه به دو صورت سنگ کامل و یا خاکه از معادن استخراج شده و پس از خالص سازی و انجام فرایند هایی بر آن بصورت بسته بندی شده به فروش می رسد.
فیرزه کامل را از منظر رنگ، معدن و شکل ظاهری به انواع مختلفی تقسیم می کنند که بسیار متنوع هستند و انتخاب هریک امری سیلقه ای می باشد.
فیروزه خاکه یا نرمه که به فیروزه هایی گفته می شود که اندازه های بسیار کوچک داشته و به رنگ های مختلفی از جمله سفید یا ابی مشاهده می شود که در کنار سنگ فیروزه استخراج می شود.
فیروزه خاکه را به صورت مختلف در فروشگاه ها به فروش می رسانند و آن ها را پس از شستشو بسته بندی کرده و به مراکز مختلف یا کشور های دیگر فروخته می شود.

عمده فیروزه خاکه نیشابور

عمده فیروزه خاکه نیشابور

فیروزه خاکه نیشابور از مرغوب ترین و با کیفیت ترین انواع فیروزه بوده که نسبت به سایر کشور ها از اررزش اقتصادی بالاتری برخوردار است.
عمده فیروزه خاکه در نیشابور به قیمت های مختلف و در کیفیت های متنوع را می توان در فروشگاه ها و مراکز پخش مشاهده نمود که بنابر نیازتان می توانید آن را در وزن های مختلف خریداری نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خریدی آسان و اطمینان از اصالت فیروزه به سایت ما مراجعه نموده و خرید خود را انجام دهید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فروش فیروزه خاکه نیشابور

قطب فروش فیروزه خاکه نیشابور اصل

فروش فیروزه خاکه نیشابور که از مرغوب ترین انواع فیروزه می باشد و از آن …

دیدگاهتان را بنویسید