فروش سنگ فیروزه
خانه / زبرجد اصل / قیمت عمده زبرجد اصل در بازار ایران

قیمت عمده زبرجد اصل در بازار ایران

سنگ زبرجد اصل سنگی که در بازار بیشتر به رنگ سبز رنگ دیده می شود.تاجران و فروشندگان بسیاری در کشور هستند که به خرید و فروش این نگین پرداخته اند و همواره به دنبال قیمت عمده زبرجد این نگین اشرافی در بازار هستند تا بلکه بتوانند خریدی مناسب و قابل قبولی برای کسب و کار خود داشته باشند.

قیمت عمده زبرجد اصل در چه بازه ای است؟

در ابتدا بدانید که واحد فروش سنگ زبرجد قیراط می باشد یعنی بر روی هر قیراط آن قیمت گذاری می شود. باره قیمتی در خرید و فروش های عمده سنگ زبرجد معمولا از قیراطی ۵ هزار تومان شروه می گردد و گاهی تا قیراطی چندین میلیون تومان نیز می رسد.

البته جالب است بدانید که سنگهای زیرجدی که غالبا در ایران در بازارهای سنگهای زینتی فروخته می شود در بازه قیمتی ۵ الی ۳۰ هزار تومان می باشند.

قیمت عمده زبرجد اصل

آیا در ایران معدن سنگ زبرجد وجود دارد؟

در برخی از بخش های کشور اثراتی از معادن سنگ زبرجد دیده شده است اما تا به الان به صورت رسمی اعلام نشده که معدن زبرجدی در کشور کشف شده باشد و این سنگ زیبا از آن استخراج گردد.

تقریبا تمام سنگهای زبرجدی که در ایران به فروش می رسد وارداتی هستند و غالبا اصالتشان متعلق به کشورهای قاره آفریقا می باشد.

اگر شما فروشگاه سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی دارید و یا جواهرسازانی را می شناسید که به صورت عمده به این نگین سبز ارزشمند نیازمند هستند، برای تامین فروشگاه یا این دسته از جواهرسازان می توانید روی این شرکت به عنوان مرکز پخش سنگ زبرجد در کشور حساب کنید.

 

 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

نگین زبرجد اصل

سایت اینترنتی نگین زبرجد اصل معدنی

زبرجد اصل معدنی که معادن مختلفی در جهان هستند که از آنها این نگین زیبا …

دیدگاهتان را بنویسید