فروش سنگ فیروزه
خانه / زبرجد اصل / فروش عمده نگین زبرجد اصل

فروش عمده نگین زبرجد اصل

به جرعت می توان گفت که نگین زبرجد جزو برترین نگین های موجود در بازار به عنوان یک سنگ ارزشمند و قیمتی می باشد که در این مرکز فروش به صورت عمده عرضه می گردد.
یکی از سنگ هایی که از دوران باستان و و عصر امپراطوری های گذشته تا به امروزه بسیار در ساخت جوهرات قرار می گیرد سنگ زبرجد می باشد این سنگ توسط بومیان خاورمیانه و خاور نزدیک شناخته شده و در بازار عرضه می گشته است.

شاید برایتان سوال پیش بیاد که چگونه سنگ زبرجد به قاره اروپا راه پیدا کرد در پاسخ به این سوال خدمتان عرض می کنیم که این سنگ در زمان جنگهای صلیبی به عنوان غنیمت جنگی به کشور های اروپایی برده شد که بعد ها از آن در تزیین کلیساهای خود استفاده می نمودند.
نام لاتین سنگ زبرجد در کشورهای دیگر پریدوت (Peridot) می باشد البته جالب است بدانید که به این سنگ اولیوین (olivine) هم به خاطر رنگ زیتونی که داشته، گفته می شده است.

مراقب سنگهای زبرجد خود باشید

در ادامه می خواهیم به چند مطلب که باعث از بین رفتن سنگ زبرجد می شود اشاره کنیم:
اولین مورد تمام بر قرار کردن این سنگ با مواد اسیدی است چرا که ترکیبات موجود در زبرجد به گونه است که با مواد اسیدی همچون اسیدسولفوریک به سرعت واکنش نشان داده و تجزیه می گردد و از بین می رود

دومین مورد قرار دادن نگین زبرجد تحت ضربات شدید می باشد چرا که باعث تراک خوردن و خرد شدن سنگ می شود
البته نگران نباشید سختی این سنگ به اندازی است که در مقابل ضربات نسبتا شدید استقامت کند و برخی از ضربه ها به اندازی محکم و شدید هستند که باعث خرد شدن و از بین رفتن نگین زبرجد می شوند.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده زبرجد اصل

قیمت عمده زبرجد اصل در بازار ایران

سنگ زبرجد اصل سنگی که در بازار بیشتر به رنگ سبز رنگ دیده می شود.تاجران …

دیدگاهتان را بنویسید