فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه اصل / صادرات متنوع ترین فیروزه اصل ایرانی

صادرات متنوع ترین فیروزه اصل ایرانی

صادرات متنوع ترین فیروزه اصل ایرانی ، از این مرکز با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای تمامی مشتریان و خریداران امکان پذیر شده است.

فیروزه اصل ایرانی

فیروزه اصل ایرانی

تنوع طرح ها و رنگ های به کار بسته شده در ساخت زیورآلات در ایران بسیار وسیع و گسترده شده است. در تولید این نوع زیور آلات امروزه از سنگ های بهشتی فیروزه اصل ایرانی نیز استفاده می شود.
فیروزه اصل ایرانی دارای کیفیتی بی رقیب در کل جهان می باشد زیرا یکی از بهترین و مهم ترین معادن استخراج فیروزه اصل در خراسان رضوی واقع شده است. کیفیت تولید سنگ های فیروزه ای این معادن به حدی گسترده و شناخته شده می باشد که مشتریان جهانی در کمین این محصولات نشسته اند.
حوزه صادرات این محصولات در ایران باعث ایجاد رقابت های تنگاتنگی در بین فعالان حوزه سنگ شده است.

فیروزه اصل ایرانی

قدمت تولید زیور آلات فیروزه ای

قدمت زیورآلات سنتی و دست ساز از سنگ های معدنی همچون فیروزه و عقیق در ایران مربوط به دوران قاجاریه می باشد. اولین مکانی که این قبایل در آن سکونت داشتند زیویه سقز بود و از همان جا تمدن و فرهنگ ساخت زیورآلات دست ساز گسترش یافت. در آن زمان این بدلیجات ها فقط مخصوص دربار شاه و شاهزادگان بود که جنس اغلب آنها از فیروزه بود.
اسامی فیروزه در دوره قاجار

  • فیروزه انگشتری
  • فیروزه بارخانه
  • فیروزه عربی و عجمی

ایران و مصر جزو قدیمی ترین معادن فیروزه در جهان می باشند. در ایران معدن کوه علی میرزایی مهم ترین منبع سنگ های فیروزه ای است و در مصر وادی ماگار در شبه جزیره سینا مهم ترین منبع سنگ های فیروزه ای هستند.
امروزه مهم ترین صنایع دستی که از ایران به صورت تجارتی به کشورهای خارجی در حال فعالیت است مربوط به زیورآلات دست ساز فیروزه ای می شود. این بدلیجات ها بیش از ۸۵ درصد میزان درآمد صادراتی صنایع دستی را به خود اختصاص داده اند. قدمت ساخت زیورآلات دست ساز در ایران طولانی است.

فیروزه اصل ایرانی

صادرات فیروزه اصل ایرانی

سنگ های فیروزه ای یکی از ترکیبات سنگی پرفروش و بازار آفرین می باشد. بیشترین استفاده این محصول در صنعت تولید زیور آلات می باشد.
صادرات فیروزه اصل در ایران بسیار مطرح و پر طرفدار می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

خرید انگشتر جواهر فیروزه

قیمت خرید انگشتر جواهر فیروزه اصل

آیا اطلاع دارید که قیمت خرید انگشتر جواهر فیروزه اصل در بازار های خرید و …

دیدگاهتان را بنویسید