فروش سنگ فیروزه
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید اینترنتی بهترین نگین زبرجد

خرید اینترنتی بهترین نگین زبرجد

سنگ زبرجد هم یکی از اقلام برفروشی است که از طریق اینترنتی می توایند به خرید و فروش ان بپردازید، بهترین نگین های زبرجد بنا به کیفیتی که دارند در فضاهای اینترنتی با قیمتهای متفاوتی عرضه می گردد.
با مطالعه تاریخ متوجه می شویم که از هزاران سال پیش سنگهای قیمتی در جواهرات استفاده می شده است یکی از این سنگهای ارزشمند زبرجد نام دارد که در زبان لاتین آن را peridot می نامند رنگ سبز مایل به رنگ زیتون باعث شده که برخی از علاقه مندان به سنگهای زینتی و ارزشمند در جهان ان را olivine بنامند.
در سالهای بسیار دور سنگ زبرجدی که وزنی بیش از ۳۰۰ قیراط دارد از یکی از معادن این سنگ که در جهان وجود دارد کشف شد که با بررسی های انجام شده متوجه شده اند که بزرگترین زبرجدی است که تا به الان دیده شده است این سنگ را می توانید در کشور امریکا در شهری به نام واشنگتن ببینید که در یکی از موزه های این شهر نگهداری می گردد.
از نگاهی به تاریخچه سنگ زبرجد بیندازیم متوجه خواهیم شد که در کشور مصر مردم این سنگ را نمادی از خورشید می دانستند و از آن در نوشتن برخی از طلسم ها و مسایل مربوط به جادوگری استفاده می نمودند که این خود نشان از انرژی های اعجاب انگیزی است که این نگین برخوردار است.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فیروزه اصل ایرانی

خرید عمده فیروزه نیشابوری با قیمت های شگفت انگیز

سنگ های حیات بخش فیروزه قلب تپنده ی بازار های نیشابور است. این سنگ های …

دیدگاهتان را بنویسید