فروش سنگ فیروزه
خانه / دسته‌بندی نشده / بازار سنگ زبرجد در تهران

بازار سنگ زبرجد در تهران

بازار سنگ زبرجد در تهران برای کسب سودآوری بالا بسیار مناسب است و فقط بایستی بتوان یک مرکز خرید عمده برای تهیه این محصول پیدا نمود.
پایتخت کشور ما از زمانهای قدیم، مرکز خرید و فروش اصلی انواع محصولات بوده و هست. افراد بسیاری هستند که در تهران قصد دارند بر روی خرید و فرو انواع سنگ های قیمتی به صورت عمده و جزیی فعالیت کنند اما نمی دانند که این دسته از سنگهای ارزشمند را از کجا باید تهیه نمود که در ادامه شما را در این زمینه یاری می رسانیم:

خرید و فروش عمده سنگ زبرجد در مشهد

اکثر سنگهای زینتی و یا جواهراتی که مزین به این سنگها می شوند، از خراسان رضوی و شهر مشهد و بهتر بگوییم، شمال شرق کشور تامین می شود. شرکت یکتاگوهر نیز با استقرار در این منطقه، توانسته جزو تامین کننده های دست اول سنگهای زینتی باشد. خریداران عمده که قصد فعالیت در تهران و یا هر شهر دیگری دارند، می توانند با این شرکت ارتباط بگیرند؛ محصولات آن اعم از سنگ زبرجد، فیروزه، عقیق شجری، یاقوت و … را بهمراه زیورآلات مرتبط بررسی نمایند؛ قیمتها را با بازار مقایسه کنند؛ مشاوره های لازم را برای فروش بگیرند و در نهایت خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهند تا بتوانند در این بازار با ریسک بسیار کمتر شروع به کار کنند.

فروش سنگ زیرجد
خرید و فروش عمده سنگ زیرجد در مشهد
جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 091200000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فیروزه اصل ایرانی

خرید عمده فیروزه نیشابوری با قیمت های شگفت انگیز

سنگ های حیات بخش فیروزه قلب تپنده ی بازار های نیشابور است. این سنگ های …

دیدگاهتان را بنویسید